Publicēja: Auto Galvu Remonts | 08/12/2014

Latvijas Gada auto 2015 žūrijas balsojums un rezultāti

 

6. decembrī viesnīcā „Avalon Hotel” notika konkursa „Latvijas Gada auto 2015” fināla balsojums un svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Apbalvošanas ceremonijā, kura tiešraidē varēja vērot OTV un interneta portālos Delfi, iAuto.lv un Tvnet, bez „Latvijas Gada auto 2015” titula tika pasniegtas arī vairākas papildnominācijas, uz kurām pretendēja visi 32 pieteiktie jaunie automobiļi.

Arī šogad visiem auto interesentiem tika dota iespēja izvēlēties savu „Latvijas Gada auto 2015” uzvarētāju, kuram tika dota īpaša nominācija „Latvijas Gada auto Tautas simpātija 2015”.
Papildus jau ierastajiem balsošanas veidiem interneta portālos gadaauto un Delfi, konkursa rīkotāji piedāvāja to darīt arī iAuto.lv un t/c „Mols”, kur bija izvietota īpaši pasākumam veidota foto izstāde ar visiem pretendentiem. Tas deva iespēju uzstādīt rekordlielu balsojumu skaitu – 50 444 tūkstoši. Uzvarētājs šajā nominācijā kopā un arī katrā atsevišķi ar 8 893 balsīm, ieguva Audi A6, kurš arī ieguva titulu „Latvijas Premuim auto 2015”
Nominācijā „Latvijas Mazais auto 2015” svarīgākais ir maksimālas iespējas un pietiekamas ērtības minimālos gabarītos par relatīvi zemu cenu. Šeit uzvaras laurus plūca „Renault Twingo”.
„Latvijas Sportiskākais auto 2015” šogad bez pārsteigumiem – nepārspēts palika „Subaru WRX STI”.
„Latvijas Skaistākais auto 2015” ir neapšaubāmi vissubjektīvākā balsojuma daļa, un tajā ir lielākais viedokļu raibums. Tomēr pēc garām diskusijām, žūrija izvēlējās „Latvijas Gada auto 2015” titula ieguvēju – „Ford Mondeo”.
„Latvijas Eko auto 2015”. Dilemmu – lēti pirkt un diezgan lēti braukt vai dārgi pirkt un ne tikai dabai saudzējoši, bet arī ļoti lēti braukt – žūrija atrisināja šādi. Balva tika piešķirta „Toyota Yaris Hybrid”.
„Latvijas Apvidus auto 2015” nominācijas nosaukums ir nosacīts, jo reti kurš no tiem pēdējo gadu izpildījumā paredzēts patiešām skarbiem bezceļu apstākļiem. Tomēr pilnpiedziņa, mazliet lielāki riteņi un „klīrenss”, mums bieži vajadzīgi un tādēļ vilina. Šajā nominācijā par labāko žūrija atzina „Dacia Duster”.
Tāpat šogad atgriezās nominācija „Latvijas Komercauto 2015”, kura titulu ieguva „Ford Transit”.
Galvenajā balsojumā notika sīva cīņa, bet tomēr trešo vietu ar 103 punktiem ieguva pagājušā gada uzvarētāja uzlabotā versija – „Škoda Octavia Scout”. Otrajā pozīcijā finišu šogad sasniedz „Volkswagen Passat” ar 117 punktiem. Uzvarētājs un prestižā titula „Latvijas Gada auto 2015” ieguvējs ar 129 punktiem – „Ford Mondeo”!
Lielākais auto nozares gada notikums Latvijā, konkurss „Latvijas Gada auto” notiek jau sešpadsmito reizi kopš 1998. gada.Publikācija no interneta.gada auto

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: