Publicēja: Auto Galvu Remonts | 02/02/2015

Opel Corsa ecoFLEX – CO2 izmeši tikai 82 g/km un 3,1 l/100 km

Jaunais Opel Corsa ir ne vien pievilcīgs, tas ir arī īsts degvielas ekonomijas čempions. Trīs durvju modelis ar 1,3 CDTI 70 kW/95 ZS ecoFlex motoru, ar Start/Stop tehnoloģiju standartaprīkojumā, bremžu enerģijas rekuperāciju un zemas rites pretestības riepām, kombinācijā ar jauno Easytronic 3.0pārnesumkārbu, spēj samazināt CO2 izmešu līmeni līdz 82 g/km.

Taupīgais 1.3 CDTI četrcilindru dzinējs ar tkai 3,1 l / 100 km degvielas patēriņu

Taupīgais 1.3 CDTI četrcilindru dzinējs ar tkai 3,1 l / 100 km degvielas patēriņu

Degvielas patēriņš sarūk līdz 3,1 l/100 km kombinētajā ciklā, padarot jauno Corsa par šobrīd ekonomiskāko Opel modeli un visekonomiskāko starp dīzeļdzinēja automašīnām. Sākot ar martu ekonomijas čempions būs pieejams pārdošanā.

„Mūsu automatizētā piecpakāpju manuālā transmisija jaunajā Corsa modelī ir īsts ieguvums tiem pircējiem, kuriem ir svarīga automašīnas cena, bet kuri vienlaikus nevēlas atteikties no automātiskās kārbas sniegtajām ērtībām,” saka Peters Kristians Kūsperts (Peter Christian Küspert), Opel Group Pārdošanas un pēcpārdošanas daļas viceprezidents. „Kombinācijā ar taupīgu dīzeļdzinēju šis mazauto kļūst par efektivitātes gigantu, tādēļ tas ir lieliski piemērots gan īsiem iepirkšanās izbraucieniem pilsētā, gan arī garākiem ceļojumiem.”

Ekonomisks: vidējais patēriņš tikai 3,1 l/100 km, CO2 izmeši 82g/km

Fundamentāli pārveidots dīzeļdzinējs ar 70 kW/ 95 ZS un maksimālo griezes momentu 190 Nm pie 1,750 – 2,500 apgr./min. kombinācijā ar jaunākās paaudzes turbokompresoru nodrošina lielisku uzrāvienu un paātrinājumu arī pie zemiem apgriezieniem, vienlaicīgi būdams ļoti kluss. Izcilos degvielas patēriņa un CO2rādītājus palīdz nodrošināt ūdens sūknis, kas darbojas nepieciešamības brīdī, kā arī eļļas sūknis ar maināmu plūsmu. Svarīgu lomu spēlē arī īpaši izveidotas riepas ar zemu rites pretestību un Opel bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma. Ar šīm inovācijām trīsdurvju Corsa ar jauno Easytronic 3.0 pārnesumkārbu patērē 3,1 litrus degvielas uz 100 kilometriem un emitē vien 82 g/km CO2, kas ir par trim gramiem mazāk nekā ar manuālo piecpakāpju ātrumkārbu (saskaņā ar ES direktīvu Nr. 715/2007), kā arī tas kvalificējas A+ efektivitātes klasē.

Easytronic 3.0: lielisks komforts – mazs patēriņš

Piecpakāpju Easytronic 3.0 kārbai ir mazāks svars un zemāka pretestība nekā parastajai automātiskajai transmisijai. Tā apvieno automātiskās transmisijas komfortu un manuālās transmisijas efektivitāti. Easytronic 3.0, balstoties uz maziem motoriem pielāgotas manuālās transmisijas raksturlielumiem, automātiski izvēlas degvielas taupīšanai vispiemērotāko pārnesumu, līdz ar to nodrošinot īpaši ekonomisku braukšanu. Automatizētā transmisija savienojumā ar Start/Stop tehnoloģiju vēl vairāk samazina degvielas patēriņu, it īpaši braucot pa pilsētu.

Opel inženieri automātiskajai transmisijai ir izstrādājuši īpašu zobratu komplektu.  Pārnesumu skaitļa plašā amplitūda ļauj motoram samazināt darba pagriezienus līdz patīkami zemam trokšņu līmenim, piemēram, braucot pa šoseju. Turklāt Easytronic 3.0 piedāvā tā dēvēto „pazemināto” režīmu, līdzīgu, kāds automātiskajās pārnesumkārbās paredzēts lēnai manevrēšanai. Šai transmisijai ir arī īpaša starta funkcija straujai braukšanas uzsākšanai un sportiskam paātrinājumam.

Jaunākās paaudzes Easytronic iepriecina ar paātrinātu reakciju, kas ļauj ātrāk un vienmērīgāk pārslēgt pārnesumus. Šī optimizācija tika īstenota, pateicoties jaunam aktuatoram un uzlabotai sensoru un kontroles tehnoloģijai, kā arī pilnībā pārveidotai manuālajai kārbai. Papildus automātiskajam režīmam ar elektrohidraulisko aktuatoru,  Easytronic 3.0 iespējama arī manuāla pārnesumu pārslēgšana.

Publikācija no interneta.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: