Publicēja: Auto Galvu Remonts | 20/02/2015

Audi iepērk degvielas šūnu patentus

AUDI AG no Ballard Power Systems Inc. iegādājies degvielas šūnu patentu paketi. Piedevām Volkswagen Group pagarinājusi sadarbības termiņu ar Kanādas tīrās enerģijas ražošanas uzņēmumu līdz 2019. gadam.

A7 h-tron

A7 h-tron

Šo patentu iegāde dos jaunu stimulu degvielas šūnu piedziņas sistēmu izstrādei zīmoliem Audi un VW, un Volkswagen Group kopumā.

AUDI AG Tehniskās izstrādes nodaļas valdes loceklis prof. Dr. Ulrihs Hakenbergs, kurš ir atbildīgs arī par pārējo VW Group zīmolu izstrādes nodaļu vadību, to komentē šādi: “Audi iegādājas šos stratēģiski nozīmīgos patentus visai grupai un nodrošinās to pieejamību visiem zīmoliem. Tādējādi mēs nodrošinām būtisku kompetenci, kas dos jaunu stimulu tālākai šo tehnoloģiju pilnveidei.”

Ballard Power Systems Inc. galvenā mītne atrodas Bērnabijā, Kanādā. Tas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē protonu apmaiņas membrānas degvielas šūnu tehnoloģiju jomā.

Ballard piedāvā tīrās enerģijas izstrādājumus, kas samazina klientu izmaksas un riskus, kā arī degvielas šūnu programmu ietvaros palīdz klientiem pārvarēt sarežģītas tehniskās un uzņēmējdarbības problēmas.

Publikācija no interneta.

tvnet


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: