Publicēja: Auto Galvu Remonts | 06/03/2015

HARLEY-DAVIDSON® PIEDĀVĀ SAPŅU DARBU!

HARLEY-DAVIDSON MEKLĒ: Kaislīgu moto braucēju, kas gatavs doties divu mēnešu ceļojumā pa Eiropu. Šī būs lieliska iespēja potenciālajam moto braucējam bagātināt savi pieredzi ar Street Glide™ motociklu un vēl papildus par to nopelnīt  €25,000.

Harley Davidson sapņu darbs

Harley Davidson sapņu darbs

Šis ir darba piedāvājums kādam laimīgajam kandidātam veidot vēsturi Harley-Davidson “Discover More” projekta ietvaros, iespēja savu piedzīvojuma garu ielikt labākajā braucienā savā dzīvē.

Vasaras sākumā, vienam laimīgajam, būs iespēja plānot savu sapņu ceļojumu, kas vedīs cauri vairāk kā 20 Eiropas valstīm, meklējot labākos ceļus Eiropā un dalīties ar savu pieredzi sociālajos medijos un speciāli izstrādātā mājas lapā. Pēc pamatīgas ceļojuma plānošanas, kas ilgs vienu mēnesi, laimīgais braucējs, profesionāla filmēšanas grupa pavadībā, dosies divu mēnešu ceļojumā, lai iemūžinātu apbrīnojamu ceļošanas pieredzi.

Izklausās parāk labi, lai būtu patiesība?

Izvēlētais braucējs uzsāks savu ceļojumu 2015. gada maijā. Visi kandidāti tiek aicināti PIETEIKTIES ŠEIT un katram jāargumentē, kāpēc tieši viņš/viņa ir jāizvēlas par šī aizraujošā ceļojuma braucēju! Pieteikumu jāiesniedz līdz 2015. gada 20. martam. Veiksmīgais braucējs tik izziņots 2015. gada aprīlī. Un brauciena plānošana var sākties.

Publikācija no interneta.

hdriga


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: