Publicēja: Auto Galvu Remonts | 11/05/2015

3.sērijas BMW svaigā izskatā un ar trīs cilindru motoru

BMW zīmola dižpārdoklim, proti, 3.sērijai, gan sedana, gan universāļa izpildījumā (GT modelis pagaidām paliek, kāds bijis), nupat ir veikts feislifts un tas ir gatavs iesaistīties cīņā par jaunu auto pircēju maciņiem.

3. sērijas BMW Touring TwinPower Turbo sešu cilindru dīzeļdzinējs

3. sērijas BMW Touring TwinPower Turbo sešu cilindru dīzeļdzinējs

Modernizācijas rezultātā BMW 3.sērija ir ieguvusi nedaudz citādāku ārējo dizainu un arī jaunas motorizācijas opcijas, tai skaitā jaunus četru un sešu cilindru dzinējus, raksta vācu auto motor und sport.

Ārēji feisliftētie auto no līdzšinējiem modeļiem atšķiras ar citādāka dizaina priekšējo lukturu blokiem, kuros pēc izvēles un par attiecīgo samaksu iespējams uzstādīt pilno LED apgaismojuma sistēmu. Atbilstoši dizaineru iecerei jaunā lukturu forma 3.sērijai piešķir vairāk dinamikas, un to pašu veic arī jaunie aizmugurējie LED lukturi. Tāpat sedans un universālis ir ieguvuši citus bamperus kā priekšā, tā arī aizmugurē. To gan vislabāk var novērtēt, ja līdzšinējie un jaunie auto nolikti līdzās.

Salonā BMW savam dižpārdoklim piedāvā jaunus apdares materiālus un dizaina akcentus; tāpat esot uzlabota arī ergonomika un praktiskums. Viena no šāda tipa niansēm ir bīdāms vāciņš virs viduskonsolē iebūvētajiem glāžu turētājiem, uz kura var ērti novietot kādus sīkumus, ja glāžu turētāji netiek lietoti. Par augstvērtīgāku izskatu interjerā tikmēr gādā papildu akcenti hroma apdarē.

Līdz ar jauniem motoriem ir notikušas izmaiņas arī modeļu nomenklatūrā. Piemēram, 2 litru četru cilindru benzīna turbo motors tagad attīsta jau 252 zirgspēkus un modeli, kam tas uzstādīts, turpmāk sauks par 330i nevis 328i. Tāpat jaunums ir arī 340i, kas, būdams apgādāts ar jaunu 326 zirgspēku 3 litru sešu cilindru turbo motoru, aizstās līdzšinējo 335i.

Nākamgad atsvaidzinātās 3.sērijas modeļu klāstu papildinās 330e – hibrīdauto ar 252 zirgspēku sistēmas jaudu un iespēju 35 km nobraukt ar bateriju resursiem vien. Šā modeļa hibrīddzinēju veido 2 litru turbo benzīnnieks ar 184 zirgspēkiem un 80 kilovatu elektromotors. Un vēl viens interesants jaunums ir trīs cilindru dzinēja parādīšanās 3.sērijas piedāvājumā – tas būs bāzes modelim 318i uzstādāmais 1,5 litru turbo motoriņš ar 136 ZS.

Motori, kas strādā pārī ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu, tagad standartā būs apgādāti ar starpgāzes funkciju, kas, pārslēdzoties zemākā pārnesumā, automātiski pielāgo motora apgriezienus, savukārt astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba iegūs ripošanas funkciju, kas to atvieno no dzinēja, tiklīdz vadītājs atlaiž gāzes pedāli.

Bez tā 3.sērija iegūs pilnveidotus amortizatorus un vēl mazliet stingrāku balstiekārtu, kā arī stūres sistēmu ar jaunu regulējumu, lai braukšana būtu informatīvāka, precīzāka, baudāmāka. Pilnpiedziņas pieejamības ziņā turpretim nekādu izmaiņu nav – tā aizvien opcionāli būs pieejama modeļiem 320i, 330i, 340i, 318d, 320d un 330d, savukārt 335d tā būs standarta aprīkojumā.

BMW modeļu tabula

Publikācija no interneta.

apollo

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: