Publicēja: Auto Galvu Remonts | 13/05/2015

Vides eņģelis: Movano iegūst Green Van 2015 godalgu

Movano iegūst zelta medaļu: Opel furgons ieguvis godalgu Green Van 2015, uzvarot 15 konkurentus furgonu un mazo furgonu klasē ar pilnu masu līdz septiņām tonnām.

Štefens Rašigs

Štefens Rašigs

Movano zemais degvielas patēriņš, kas panākts, pateicoties BiTurbo degvielas taupīšanas tehnoloģijai, apvienojumā ar augsto kravnesību un ietilpību pārliecināja žūriju no žurnāliem VerkehrsRundschau un Trucker, un nodrošināja tam pirmo vietu vides saudzīguma vērtējumā.

„Movano pārsteidz ar vispusību un ietilpību ikdienas lietošanā. Pagājušajā gadā mēs aprīkojām mūsu komercauto ar nepārspējamajiem BiTurbo dīzeļdzinējiem, kuros izmantota jaunākā degvielas taupīšanas tehnoloģija. Tāpēc šīs automašīnas ir tikpat saudzīgas pret apkārtējo vidi, kā pret patērētāju finansēm – koncepcija, kas atnesa ļoti labus panākumus vides saudzīguma vērtējumā,” saņemot apbalvojumu par videi draudzīgāko nelielo furgonu transporta direktoru viesībās, kas vakar norisinājās Bonnā, stāstīja gavilējošais Štefens Rašigs (Steffen Raschig), Opel/Vauxhall komerciālo transportlīdzekļu direktors.

Opel Movano bija vienīgais kandidāts vieglo komercauto segmentā, kas ieguva vairāk nekā 6000 punktu vides vērtējumā, apsteidzot tuvāko sekotāju par vairāk nekā 170 punktiem. Spožajai uzvarai ir vairāki iemesli:VerkehrsRundschau un Trucker testos 2,3 litru BiTurbo CDTI dzinējam ar 120 kW/163 ZS jaudu bija nepieciešami tikai 8,5 litri dīzeļdegvielas uz 100 kilometriem, kas nodrošina CO2 izmešu daudzumu 268 grami uz kilometru. Vērtība tiek aprēķināta, ņemot vērā CO2 izmešu daudzumu un pilnu degvielas ražošanas ciklu. Rezultātu pozitīvi ietekmēja arī Start/Stop sistēma, kas pieejama standartaprīkojumā. Turklāt Movano lepojas ar 13 kubikmetru lielu kravas nodalījumu, zemu pašmasu un 1,2 tonnu kravnesību. Tas viss padara Opel Movano par labi sabalansētu, videi draudzīgu un vispusīgu automašīnu, ko tagad rotā arī 2015. gada zelta medaļa vides saudzīguma vērtējumā.

Publikācija no interneta.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: