Publicēja: Auto Galvu Remonts | 02/09/2015

Ibiza Cupra saņem jaunu motoru

Karstais mazās klases hečbeks Seat Ibiza Cupra turpmāk tiks apgādāts ar jaunu dzinēju. Jaunais auto tiks prezentēts septembra vidū Frankfurtes auto izstādē.

Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Jaunā Ibiza Cupra turpmāk tiks apgādāta ar 1,8 litru turbo motoru, kurš aizstās līdz šim izmantoto 1,4 litru agregātu ar atgāzu turbīnu un mehānisko kompresoru. 1,8 litru motors, starp citu, jau tiek izmantots Polo GTI.

Dzinējs attīsta 192 zirgspēkus un 320 Nm, kas pieejami apgriezienu diapazonā no 1450 līdz 4200 apgr./min. un tādējādi par 12 zirgspēkiem un 70 ņūtonmetriem pārspēj priekšgājēju.

Jauno motoru Volkswagen grupas spāņu uzņēmums piedāvās komplektēt ar sešu pakāpju manuālo transmisiju, kas tagad aizstāj septiņu pakāpju DSG divu sajūgu automātu.

Modernizācija feisliftētajam Ibiza Cupra ir nākusi par labu arī no dinamikas viedokļa. 100 km/h Polo GTI radinieks spēj sasniegt 6,7 sekundēs un maksimāli attīsta 235 km/h. Pirms modernizācijas Ibiza Cupra attiecīgie dinamikas rādītāji bija 6,9 sekundes un 228 kilometri stundā.

Līdz ar citu motoru Ibiza Cupra ir citādāki balstiekārtas regulējumi un jauna Drive Profile sistēma, ar kuru var regulēt stūres sistēmas iestatījumus, akseleratora atsaucību un motora troksni. Tāpat kā priekšgājējs, arī jaunais auto jau standartā ir apgādāts ar elektronisku sistēmu, kas imitē pašbloķējošā diferenciāļa funkcijas.

Ārējā dizainā izmaņas nav lielas; auto tikai nedaudz pieslīpēts, lai stilistiski vairāk līdzinātos citiem jaunākās paaudzes Seat automobiļiem. Kā Cupra modifikācijas atpazīšanas iezīmes var uzskaitīt īpaša dizaina 17 collu riteņu diskus, melnus spoguļu korpusus un melnu aerodinamisko difuzoru aizmugurē. Kā vienu no jaunumiem salonā var pieminēt jaunu multimediju iekārtu ar AppleCarPlay un Android Auto atbalstu.

Kā atzīmē Motor.ru, šī ir pēdējā pašreizējās paaudzes Ibiza Cupra modernizācija. Paralēli norit pilnīgi jauna modeļa izstrāde un uzņēmums gatavojas tā parādīšanai jau 2016. vai 2017. gadā.

Publikācija no interneta.

tvnet

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: