Publicēja: Auto Galvu Remonts | 24/09/2015

“Statoil Fuel & Retail” mainīs nosaukumu uz “Circle K”

Sākot ar 2016. gada maiju, visās Statoil zīmola degvielas uzpildes stacijas Skandināvijā, Baltijas valstīs, Polijā un Krievijā tiks uzsākta zīmola maiņa uz jauno, globālo “Circle K” zīmolu.

Circle K

Circle K

Jaunais ērtas iepirkšanās zīmols “Circle K” turpmāk aizstās esošos kompānijas “Couche-Tard” mazumtirdzniecības zīmolus “Mac’s”, “Circle K” un “Kangaroo Express” ASV un Āzijā, kā arī mazumtirdzniecības zīmolu “Statoil” Eiropā.

Līdz pat 2010. gadam “Statoil Fuel & Retail”  bija mazumtirdzniecības uzņēmums un daļa no naftas un gāzes ieguves kompānijas “Statoil ASA”. 2012. gadā mazumtirdzniecības uzņēmumu “Statoil Fuel & Retail” pārņēma viens no pasaules lielākajiem ērtas iepirkšanās un mazumtirdzniecības uzņēmumiem Alimentation Couche-Tard Inc. (“Couche-Tard”), un līdz ar uzņēmuma iegādāšanos tika iegūtas tiesības arī izmantot “Statoil” nosaukumu mazumtirdzniecībā līdz pat 2021. gadam.
“Couche-Tard” prezidents un izpilddirektors Braiens Hanašs (Brian Hannasch) norāda: “Viena globāla zīmola izveide mūs darīs stiprākus, palīdzēs mums stiprināt uzņēmuma kultūru un  atvieglos mūsu pircēju ikdienu. Viens no iemesliem, kādēļ iegādājāmies “Statoil Fuel & Retail”, bija mērķis nostiprināt mūsu pozīcijas arī Eiropā un izveidot vienotu pamatu turpmākai izaugsmei reģionā. Sasniegt šo mērķi ar vienu globālu zīmolu būs vienkāršāk.”

“Couche-Tard” vīzija ir izveidot jauno “Circle K” par pasaules iecienītāko ērtas iepirkšanās un degvielas iegādes vietu. “Lai kur arī jūs apmeklētu “Circle K” – Eiropā, ASV, Kanādā vai citur, mūsu mērķis ir piedāvāt ērtu iepirkšanos, ātru un draudzīgu apkalpošanu, vēl labākus produktus un pakalpojumus visiem, kas dodas ceļā.” stāsta B. Hanašs.
Zīmola maiņu no “Statoil” uz “Circle K”  Eiropā vadīs  “Statoil Fuel & Retail” izpilddirektors Jakobs Šrams (Jacob Schram). “Kļūt par daļu no globālā zīmola “Circle K” mums paver daudz iespēju. Apvienojot lielo starptautisko mazumtirgotāju saimi vēl ciešāk, mēs varēsim vēl vairāk paātrināt mūsu biznesa izaugsmi Eiropā,” norāda J. Šrams.
Esošais “Circle K” šobrīd ir viens no lielākajiem un pasaulē pazīstamākajiem kompānijas “Couche-Tard” zīmoliem. Tas jau šodien ir nosaukums tūkstošiem veikalu un degvielas uzpildes staciju 14 valstīs. Jaunais, globālais “Circle K” zīmols ir pielāgots izmantošanai jaunajos tirgos.
Pirmās degvielas uzpildes stacijas Eiropā, kurās tiks ieviestas pārmaiņas, būs Norvēģijā un Zviedrijā. Tās  būs daļa no starptautiska uzņēmuma ar turpat 15 000 “Circle K” ērtas iepirkšanās veikaliem un degvielas uzpildes stacijām,  kurās tiek nodarbināti 100 000 aizrautīgu mazumtirdzniecības darbinieku. Tādējādi kopā tie ik dienu apkalpos miljoniem cilvēku, kas dodas ceļā visā pasaulē.

Par Alimentation Couche-Tard Inc.:
“Couche-Tard”  ir vadošais Kanādas ērtas iepirkšanās segmenta mazumtirgotājs. ASV tas ir lielākais ērtas iepirkšanās veikalu operators, ņemot vērā uzņēmuma veikalu skaitu. Eiropā “Couche-Tard” ir līderis ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirdzniecībā Skandināvijā un Baltijas valstīsun Polijā.
2015. gada 19. jūlijā “Couche-Tard”  tīklā bija 7 987 ērtas iepirkšanās veikali Ziemeļamerikā, ieskaitot 6 556 degvielas uzpildes stacijas. Ziemeļamerikā uzņēmumam ir 15 biznesa vienības, ieskaitot 11 ASV, kas koordinē darbību 41 ASV štatā, un četras biznesa vienības Kanādā, kas koordinē darbību visās 10 Kanādas provinces. Ziemeļamerikā uzņēmums nodarbina 80 000 darbinieku.
Eiropā “Couche-Tard”  ir pārstāvēts ar plašu mazumtirdzniecības tīklu Skandināvijā (Norvēģijā, Zviedrijā un Dānijā), Polijā, Baltijas valstīs (Igaunijā, Latvijā un Lietuvā) un Krievijā, kopā 2 229 degvielas uzpildes stacijās (2015. gada 19. jūlija dati). Lielākā daļa no šīm tirdzniecības vietām ir pilna servisa degvielas uzpildes stacijas, kas piedāvā gan degvielu, gan  produktus un pakalpojums, bet pārējās ir automātiskās degvielas uzpildes stacijas, kas tirgo tikai degvielu. Uzņēmums piedāvā arī stacionāro enerģiju, degvielu jūras transportam, aviācijas degvielu, smērvielas un ķimikālijas.  Uzņēmumam ir arī degvielas uzglabāšanas termināli un degvielas bāzes sešās valstīs. Kopā ar franšīzes stacijām, Statoil tīklā ir nodarbināti 19 000 darbinieku visā Eiropā.
Papildus vēl 4 700 veikalu pārvalda neatkarīgi operatori ar “Circle K” zīmolu 12 valstīs un pasaules reģionos (Ķīnā, Guamā, Hondurasā, Honkongā, Indonēzijā, Japānā, Makau, Malaizijā, Meksikā, Filipīnās, Apvienotajos Arābu Emirātos un Vjetnamā), kas kopā veidot vairāk nekā 14 900 iepirkšanās vietu visā “Couche-Tard” tīklā.

Publikācija no interneta.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: