Publicēja: Auto Galvu Remonts | 29/09/2015

Suzuki Vitara ieguvis turbo motoru

Jaunākās paaudzes Suzuki krosovers Vitara, kam līdz šim bija tikai viena benzīna dzinēja izvēles iespēja, tagad būs pieejams arī mazliet karstākā S modifikācijā. Tā nupat prezentēta Frankfurtes auto izstādē.

Suzuki Vitara S 2016

Suzuki Vitara S 2016

Vitara S rūpnīcā tiek komplektēta ar jaunu Boosterjet sērijas turbo motoru. Tā darba tilpums ir 1,4 litri, jauda ir 140 ZS, bet maksimālais griezes moments – 220 Nm. Suzuki Vitara būs pirmais japāņu zīmola modelis, kura motoru paletē tiks iekļauts jaunais agregāts.

Informācijas par to, kāda ir Vitara S dinamika un patēriņa rādītāji, pagaidām nav. Tāpat nav zināms, ar kādu transmisiju būs iespējams jauno motoru komplektēt.

No parastās šobrīd dīleru salonos apskatāmās Vitara S modelis atšķiras arī vizuāli. Piemēram, auto ir citādāka radiatora reste.

Vitara S ir arī dāsnāks standarta aprīkojums. Tajā cita starpā ietilpst LED priekšējie lukturi, adaptīvā kruīza kontrole, ārkārtas bremzēšanas palīgsistēma, kā arī sportiskiem ielas auto raksturīga salona apdare ar ādas un alkantaras kombināciju. Virsbūves individualizēšanai Suzuki piedāvās izvēlēties starp septiņām dažādām krāsām un pircējam tīkamu divu toņu kombinācijām.

Pirms kāda laika bija iespēja izmēģināt jauno Vitara versijā ar 120 zirgspēku 1,6 litru benzīna motoru kombinācijā ar piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu. Auto izcēlās ar patīkamām gaitas īpašībām, taču motors aizrautīgai, azartiskai braukšanai izrādījās nepiemērots.

Publikācija no interneta.

tvnet


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: