Publicēja: Auto Galvu Remonts | 20/11/2015

Dīzeļgeita vēršas plašumā, aizdomas krīt uz 23 autoražotājiem

Vācijas Federālā Autotransporta komisija ir paplašinājusi savu izmeklēšanu saistībā ar tā dēvēto “Dīzeļgeitu”, skandālu, ko aizsāka Volkswagen blēdīšanās ar dīzeļdzinēju patiesajiem emisiju datiem.

VW novietne

 

Šobrīd izmeklēšana jau ietver vairāk nekā 50 modeļus, kas pārstāv 23 Vācijas un citu valstu zīmolus. Tie tiks testēti aizdomās par manipulācijām ar slāpekļa oksīdu izmešu datiem dīzeļdzinējos.

Vācijas amatpersonas pieņēmušās šādu lēmumu pēc informācijas, kas saņemta no “trešajām pusēm”. Testi tiek veikti jau kopš septembra beigām, salīdzinot emisiju testu rezultātus laboratorijās ar attiecīgo motoru emisijām reālajā dzīvē.

Tiek ziņots, ka divas trešdaļas aizdomās turēto automašīnu jau ir pārbaudītas. Pagaidām gan netiek atklāts, kuri modeļi un kuri zīmoli ir pakļauti izmeklēšanai.

Daudzi autoindustrijas eksperti jau iepriekš atzina, ka ir diezgan neiespējami, ka Volkswagen varētu būt vienīgais autoražotājs pasaulē, kas blēdījies ar emisiju datiem. Tagad jāgaida Vācijas izmeklētāju secinājumi, lai pārliecinātos, vai šie pieņēmumi bija patiesi.

 

Publikācija no interneta.

whatcar

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: