Publicēja: Auto Galvu Remonts | 08/12/2015

Volvo flagmanis iegūs 1,5 litru motoru

Volvo plānojot jaunajam flagmanim S90, kurš stājas S80 vietā, izstrādāt arī hibrīdmodifikāciju ar 1,5 litru trīs cilindru iekšdedzes dzinēju.

***

***

To britu izdevumam Autocar atklājis zviedru kompānijas Izstrādes un izpētes nodaļas viceprezidents Pīters Mertenss, ziņo Motor.ru.

Pēc Mertensa teiktā šis motors tiekot izstrādāts lietošanai apvienojumā ar jauno moduļu tipa platformu, uz kuras tiks konstruēta jaunu kompaktautomobiļu paaudze, kas ietvers gan hečbeku, gan arī sedanu un apvidnieku.

Lai arī motors primāri ir domāts kompaktautomobiļiem, tas būšot savietojams arī ar S90 tehnoloģisko platformu. Tehniskā specifikācija nav zināma, taču skaidrs, ka 1,5 litru hibrīddzinējs būs mazāk jaudīgs nekā S90 T8 modifikācija, kuras 2 litru benzīnnieks kopā ar hibrīdagregātiem attīsta 400 zirgspēkus.

Zviedru zīmola jaunais flagmanis dienas gaismu ieraudzīja vien pagājušajā nedēļā, bet tā lielā pasaules prezentācija notiks nākamā gada sākumā Detroitas automobiļu izstādē.

Bez hibrīdmotoriem S90 varēs apgādāt arī ar tradicionālajām spēkstacijām. Taču līdzīgi kā XC90 arī sedans nesaņems neko vairāk par četru cilindru motoriem.

Publikācija no interneta.

apollo

 


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: