Publicēja: Auto Galvu Remonts | 10/12/2015

Tūninga uzņēmums BMW i8 apgādā ar V8 motoru

Vācu tūninga ateljē Gabura Racing Technologies, kura specializācija ir sacīkšu transmisiju izstrāde, ir iecerējis radīt īpašu BMW i8 kupejas modifikāciju.

BMW X5 M un BMW X6 M TwinPower Turbo

BMW X5 M un BMW X6 M TwinPower Turbo

i8 standartā ir videi draudzīgs ielas sporta auto, kurš apgādāts ar 1,5 litru trīs cilindru turbo motoru (231 ZS) un 131 ZS spēcīgu elektromotoru. Mašīnas hibrīddzinējs summā attīsta 362 ZS, un ar to kupeja 100 km/h sasniedz 4,4 sekundēs; tās maksimālais ātrums tikmēr ir 250 km/h.

Dinamikas rādītāji nav kosmiski, taču nav arī tādi, kas liktu aiz kauna līst zemē. Tomēr minētais vācu tūninga uzņēmums ir nolēmis BMW inženieru oriģinālo, i8 sagatavoto veikumu izravēt un tā vietā iestādīt citu spēka agregātu, kas ir BMW piedāvājumā. Un tas ir 4,4 litru V8 twin-turbo dzinējs, kas citkārt mājo zem M5 un M6 motora pārsega.

Standartā motors attīsta 560 zirgspēkus, taču tūnētāji to ir ievērojami pārbūvējuši. Motora veiktspēja netiek atklāta, taču jaudas esot krietni vairāk, tādēļ par GRT V8i nodēvētās kupejas pārbūve būs visaptveroša.

Tehniskajās niansēs Gabura Racing Technologies pagaidām publiski negremdējas un nevēlas ar tām dalīties, jo esot lietas, ko labāk paturēt noslēpumā, taču labprāt atklāj, ka auto iegūs sešu pakāpju sekvenciālo transmisiju, kas atradīsies pie aizmugurējās ass labāka izsvarojuma iegūšanai un šķirsies no jebkādiem elektropiedziņas agregātiem, tādējādi kļūstot par īstu sporta kupeju ar klasisko piedziņu un degvielas patēriņu krietni virs oriģinālā automobiļa 2,1 l/100 km.

BMW i8 pārbūves procesam var sekot līdzi Gabura Racing Technologies Facebook vietnē.

 

Publikācija no interneta.

tvnet.

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: