Publicēja: Auto Galvu Remonts | 01/04/2016

Jaunā Mazda MX-5 atzīta par Pasaules Gada auto

Ikgadējā konkursa Pasaules Gada auto galveno titulu šogad ieguvis jaunās paaudzes “Mazda MX-5″ rodsters. Uzvarētāju noteica 73 autožurnālistu žūrija no 23 pasaules valstīm.
Masahiro Moro, Mazda Prezidents

Masahiro Moro, Mazda Prezidents

Pasaules Gada auto finālā “Mazda MX-5” par galveno titulu cīnījās ar jaunās paaudzes “Audi A4” modeļu saimi un ar “Mercedes-Benz” jaunāko apvidnieku “GLC”.

Neskaitot galveno titulu, “Mazda MX-5” šajā konkursā ieguva arī galveno balvu par labāko dizainu, apsteidzot tādus pretendentus kā “Cadillac CT6”, “Mazda CX-3”, “Jaguar XE” un “Land Rover Discovery Sport”.

Pasaules Gada auto luksusa spēkratu nominācijā laurus plūca jaunās paaudzes BMW 7. sērija. Tāpat uz šo titulu pretendēja “Audi Q7”, “Jaguar XF”, “Mercedes-Benz GLE Coupe” un “Volvo XC90”.

Savukārt par sportiskāko jauno automobili Pasaules Gada auto konkursa ietvaros tika atzīts jaunais “Audi R8”. Tam izdevās šajā kategorijā pārspēt tādus pretendentus kā “Chevrolet Camaro”, “Honda Civic TypeR”, “Mercedes-AMG C63 Coupe” un “Range Rover Sport SVR”.

Ekoloģisko automobiļu kategorijā Pasaules Gada auto žūrija kronēja ūdeņraža auto “Toyota Mirai”, kas šajā nominācijā pārspēja tādus pretendentus kā “BMW 330e”, “Chevrolet Volt”, “Toyota Prius” un “Volkswagen Passat GTE”.

Atgādinām, ka pērn par Pasaules Gada auto tika atzīta “Mercedes-Benz” C-klase.

 

Publikācija no interneta.

delfi

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Kategorijas

%d bloggers like this: