Publicēja: Auto Galvu Remonts | 09/06/2016

Dīzeļdzinēju auto Vācijas pilsētās aizliegs jau 2017.gadā

Dīzeļa dzinēju automašīnas Vācijas pilsētās varētu tikt aizliegtas ātrāk, nekā tika gaidīts – jau 2017.gadā, ziņo vācu izdevums Focus.

EURO-6

EURO-6

Īpaši populāra ekoloģiskā iniciatīva ir Bavārijā; tieši šī Vācijas reģiona pilsētas, pēc vietējās preses ziņām, var kļūt par pirmajām no dīzeļu automašīnām brīvajām teritorijām.

Iepriekš tika plānots, ka attiecīgs aizliegums visā Vācijā tiks ieviests ne vēlāk par 2019.gadu. Vācijas valdība šajā jautājumā jau ir pieņēmusi principiālu lēmumu, atlicis sagatavot likumdošanas bāzi un nolemt termiņus.

Tiek arī uzsvērts, ka dati par kaitīgo izmešu nonākšanu atmosfērā var atšķirties no reālajiem. Gadījumā, ja likumprojekts tiks pieņemts un stāsies spēkā, tas var skart visas automašīnas, kuru ekoloģiskie rādītāji neatbilst  standarta Euro-6 normām, kuras paredz maksimālos izmešus 80g/km līmenī.

“Dīzeļu” aizlieguma piekritēji arī uzskata, ka šāda iniciatīva palielinās elektromobīļu tirdzniecības apjomus. To ražošana Vācijā tiek atbalstīta valstiskā līmenī.

Pašlaik gandrīz puse – aptuveni trīs miljoni jauno automašīnu -, kuras tiek pārdotas Vācijas tirgū, ir “dīzeļi”. Bet tikai trešdaļa 2015.gadā Vācijā pārdoto dīzeļa automašīnu atbilda standartam Euro-6.

 

Publikācija no interneta.

focus


Responses

  1. Nekas,brauks ar zirgu un ratiem (pajūgiem).


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: