Publicēja: Auto Galvu Remonts | 21/06/2016

Droši ieteikumi „līgotājiem”

Šogad kalendārs mums īpaši labvēlīgs, jo esam tikuši pie veselām četrām Jāņu brīvdienām. Tāpēc esam sagatavojuši drošo ieteikumu un rotaļu sarakstu, lai svētki neizvērstos „beigtā ballē”.

"Beigta balle"

“Beigta balle”

•„Viltus trauksme!” Pilnā nopietnībā paziņo, ka kaimiņi zvanījuši un brīdinājuši, ka pa apkaimes ceļiem braukā netrafarētas policijas mašīnas!

•Ja Jāņu naktī nolūkotā tautumeita vēlas, lai viņu aizved uz Munameģi papardes ziedu lūkoties, apsolies viņu aizvest nākamajā dienā, bet vispirms piedāvā atpūtu siena gubā! Dzirdēts, ka papardes ziedi mēdz slēpties arī salmos!

•Uzsauc draugam taksometru! Iespējams, viņš to novērtēs visu atlikušo dzīvi.

•„Izglābt draugu” nenozīmē, ka obligāti jānoskrūvē riteņi iereibušā drauga automašīnai. Moderni ir nejauši pazaudēt iedarbināšanas čipu jeb imobilaizeru.

•Samaini auto atslēgas, ja iereibušais draugs sāk ļoti uzstāt par došanos uz mājām ar auto. Visticamāk, pie kārtējā pūliņa iedarbināt spēkratu, viņš turpat arī paliks un drīz vien aizmigs.

•Kas gan tā par līgošanu bez kausa rokā!!! Taču, ja esi šoferis, pagatavo sev bezalkoholisko kokteili „Skaidrais Jānis”, saskandini ar draugiem un liec tiem uzminēt tava kokteiļa sastāvdaļas – uzvarētājam būs jāpiedāvā sava bezalkoholiskā kokteiļa versija.

•Jāņu naktī Jāņu bērni iet rotaļās. No šoferīšiem savāc automašīnu atslēgas un, tiem neredzot, paslēpj kādas līgotājas vai līgotāja vainagā. Nu šoferīšiem jāiet atslēgas meklēt. Slēpējs tik viegli atslēgu vis neatdod – tā ir jāizpērk. Kamēr uzdevumu sagudro un atradējs izpilda… Jāņu rīts jau klāt.

•Ja svinības notiek lauku mājās, tad pagalmam noteikti jābūt izrotātam. Mājas rotāšanu sāk ar vārtiem. Parūpējies, lai vārti ir paredzēti caurbraukšanai! Tad kad visi līgotāji sabraukuši – pierotā vārtus, lai izbraukt pa tiem ārā naktī nav iespējams.
Lai nevienam nebūtu „Beigta balle”!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: