Publicēja: Auto Galvu Remonts | 13/01/2017

Par What Car? Gada Auto 2017 kļūst 5.sērijas BMW

Londonā notikušajā 40.gadskārtējā What Car? balvu pasniegšanas ceremonijā par 2017.gada labāko auto atzīts jaunākās paaudzes 5.sērijas BMW. Pērn šis tituls tika Audi A4, bet vēl gadu iepriekš – Škoda Fabia.

BMW 5. sērija - Uzvarētājs!

BMW 5. sērija – Uzvarētājs!

Autopircēju ceļveža What Car? balvas tiek pasniegtas pašiem labākajiem auto, kādi ir pārdošanā – tos izraugās ekspertu komanda, kas izvērtē visas automašīnas, lai noteiktu, kura piedāvā labāko cenas un vērtības proporciju.

Gada labākie auto tiek noteikti intensīvos testos uz dažāda seguma ceļiem un testu poligonos, kā arī, veicot lietošanas izmaksu analīzi un neatkarīgus degvielas patēriņa mērījumus, lai noskaidrotu, kurš auto ir pats ekonomiskākais reālajā dzīvē.

5.sērijas BMW arī izdevās izcīnīt uzvaru luksusa auto kategorijā, apsteidzot tādus konkurentus, kā Mercedes-Benz un Rolls-Royce. Tomēr tieši daudzo labo īpašību kopums ļāva Bavārijas autoražotāja jaunākajam modelim apsteigt citus pretendentus cīņā par aizvadīto 12 mēnešu vislabākā jaunā auto titulu.

Jaunākās paaudzes 5.sērijas BMW ir vēl ekonomiskāks, nekā tā priekštecis un nostiprina jaunus standartus savā klasē vadāmības un trokšņu izolācijas jomā, vienlaikus demonstrējot tādas komforta aprīkojuma iespējas, kādas līdz šim bija rezervētas vien krietni dārgākiem auto.

Arī citi jaunpienācēji atstāja labu iespaidu uz What Car? gada Auto žūriju – it īpaši strauji augošajā SUV segmentā. Seat Ateca izcīnīja gada labākā mazā SUV titulu, kamēr Škoda Kodiaq apvidnieks tika atzīts par gada labāko lielo SUV.

Londonas Pārkleinā notikušajā What Car? balvu pasniegšanas ceremonijā klāt bija arī BMW vecākā viceprezidente Hildegarde Vortmane. Pēc viņas teiktā, “BMW 5.sērijas izcīnītā Gada Auto balva ir gods un atzinība par smago darbu, kas ieguldīts šajā, BMW zīmolu definējošajā modelī. Laikā, kad autoindustrijā notiek straujas pārmaiņas, septītās paaudzes BMW 5.sērija iezīmē ceļu nākotnē”. 

Gada Drošākā auto balvu ieguva Toyota Prius, savukārt Peugeot 3008 ieguva Tehnoloģiju balvu par i-Cockpit interjera arhitektūras risinājumu. 

What Car? Lielbritānijas izdevuma redaktors Stīvs Hantingfords atzina: „BMW 5.sērijai nav sveša veiksme What Car? balvu pasniegšanas ceremonijās. Tā ir sava veida dinastija, kas vienmēr ir demonstrējusi izcilību, taču jaunākais modelis kārtējo reizi ir spējis vēl vairāk, turklāt tieši tajās jomās, kas visvairāk interesē pircējus. Uzvarētāju saraksts visās kategorijās arī apliecina, ka izcils auto nekad nav bijis vēl pieejamāks. Tiem, kas 2017.gadā plāno pirkt jaunu auto, nevajadzētu skatīties tālāk par What Car? Gada Auto uzvarētājiem”.

WHAT CAR? GADA AUTO 2017 UZVARĒTĀJI

Pilsētas auto Hyundai i10

Mazauto Škoda Fabia

Ģimenes auto Audi A3 Sportback

Sportiskais hečbeks Ford Fiesta ST-2

Mazais SUV Seat Ateca

Lielais SUV Škoda Kodiaq

Luksusa SUV Audi Q7

MPV Volkswagen Touran

Universālis Škoda Superb Estate

Elektroauto Renault Zoe

Biznesa auto Audi A4

Luksusa auto BMW 5. sērija

Kabriolets Mazda MX-5

Kupeja Audi TT

Sporta auto Porsche 718 Cayman

Drošākais auto Toyota Prius

Tehnoloģiju balva Peugeot 3008 i-Cockpit

Gada auto BMW 5.sērija

 

Publikācija no interneta.

whatcar


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: