Publicēja: Auto Galvu Remonts | 16/06/2017

1,4 litri uz 100 km – Kia Optima Sportswagon Plug-in startē jūlijā

Jūlijā Eiropas tirgū kļūs pieejams jaunākais hibrīdauto vidējās klases segmentā – “Kia Optima Sportswagon Plug-in”, kas pēc ražotāja datiem uz 100 km patērēs vidēji 1,4 litrus degvielas.

Kia Optima Sportswagon Plug-in

“Kia Optima Sportswagon Plug-in” hibrīdsistēma  ar 205 ZS kopējo jaudu ietver 2,0 litru 156 Zs tiešās iesmidzināšanas benzīna motoru, sešu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, 68 Zs elektromotoru un kompaktu, bagāžas nodalījuma grīdā iebūvētu litija jonu polimēru akumulatoru bateriju.

11,3 kWh akumulators glabā strāvas krājumus aptuveni 62 kilometriem, kas ir labākais rādītājs starp visiem šobrīd tirgū piedāvātajiem vidējās klases sedaniem un universāliem, bet “Plug-i tehnoloģija ļaus to uzlādēt arī mājas apstākļos.

Automobilis ir ne tikai videi draudzīgs (īpaši elektriskajā režīmā) un dinamisks, ko garantē jau no starta pieejamais 375 Nm griezes moments, bet arī funkcionāls, pateicoties proporcijās 40:20:40 dalāmajai aizmugures sēdekļu atzveltnei un ietilpīgs, ko nodrošina 440 -1574 litru kravas telpa.

Vācijā korejiešu hibrīdauto cena bāzes versijā “Attract” ir 41 940 eiro, kas ņemot vērā valsts atbalstu videi draudzīgo transportlīodzekļu iegādei sarūk līdz 38 940 eiro.

Publikācija no interneta.

iauto


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: