Publicēja: Auto Galvu Remonts | 03/08/2018

Pats neglītākais auto pasaulē?

Šajā attēlā redzamais transportlīdzeklis, iespējams, ir pats briesmīgākais, ko var izdarīt ar auto. Tā pamatā ir gluži pieņemams Toyota Celica, taču īpašnieka tūninga idejas to ir pārvērtušas par kaut ko tādu, ko pat negribas saukt par auto. Krokodils ar Zvaigžņu karu kosmosa kuģa iezīmēm būtu mazliet precīzāks raksturojums.

Interneta vietnē Reddit atrastie foto liecina, ka īpašnieks to ir nolēmis pārdot. Papildinformācija – auto atrodas Āfrikas valsts Ugandas pilsētā Kempalā, kur tapis arī tā neatkārtojamais “tūnings”. Šķiet, ka Ugandā ir visai demokrāriski noteikumi attiecībā pret to, ar ko drīkst atrasties uz koplietošanas ceļiem – jo diez vai kaut kur citur pasaulē (noteikti ne Latvijā) tas varētu iziet tehnisko apskati bez aizrādījumiem.

Pats brīnumainākais, ja neskaita faktu, ka šis auto vispār eksistē, ir tas, ka dažiem cilvēkiem uz šīs planētas tas šķiet OK – pretējā gadījumā diez vai viņi būtu tērējuši laiku un naudu šim projektam. Tūninga jomā bieži ir redzēti pārsteigumi, bet šis Ugandas tūnings ir kaut kas patiešām īpašs.

Publikācija no interneta.

whatcar


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: