Publicēja: Auto Galvu Remonts | 10/06/2019

Jeep pikaps ar 1000 ZS motoru Hennessey izpildījumā

Jeep Gladiator ir viens no intriģējošākajiem pikapiem, kāds šobrīd ir pieejams globālajā auto tirgū, tāpēc nav pārsteigums, ka ASV bāzētais tūninga ateljē Hennessey tieši šo auto izvēlējies par bāzi savam Maximus 1000 modelim.

 

Kā jau liecina nosaukums, Maximus ir kaut kas maksimāls un Hennessey gadījumā tas ir pikaps ar 6,2 litru Hellcat V8 motoru, jaunu dzinēja vadības bloku, kā arī citiem uzlabojumiem, jaunu degvielas un izplūdes sistēmu ieskaitot. Galarezultātā šis motors attīsta 1000 ZS (tieši tā, tūkstoš zirgspēku) un 1264 Nm lielu griezes momentu.


Pāris lietas, kas būtu jāzina, ir – standarta Gladiator ir 3,6 litru V6 ar 289 ZS un 352 Nm, turklāt pat šķietami (un faktiski) jaudīgais Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye nav tik iespaidīgs kā Hennessey piedāvājums, jo, lai arī tam ir 6,2 litru V8 motors, tas attīsta tikai 808 ZS un 957 Nm.

Hennessey neatklāj, cik ātrs Maximus ir, taču ateljē saimnieks Džons Henesijs dziļdomīgi to raksturojis kā “negantnieku uz četriem riteņiem”. Cena gan ir zināma – 200 tūkstoši dolāru, jeb apmēram 180 tūkstoši eiro.
Publikācija no interneta.
whatcar

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: