Publicēja: Auto Galvu Remonts | 25/07/2019

Amerikāņu pikaps Goliath ar sešiem riteņiem un 715 zirgspēkiem

Amerikāņu tūninga kompānija “Hennessey Performance” prezentējusi savu jaunāko projektu “Goliath 6×6”. Šāds sešriteņu pikaps tiks izgatavots 24 eksemplāros, no kuriem katrs maksās 375 tūkstošus dolāru (334 tūkstošus eiro).

Goliath 6×6

Šis Goliāta vārda cienīgais pikaps izgatavots uz jaunā “Chevrolet Silverado Trail Boss” pikapa bāzes. Neskaitot uzstādīto papildu riteņu asi, tam ir būtiski pārveidota visa balstiekārta, kā klīrenss ir palielināts par 20 centimetriem. Sešriteņu pikaps ir aprīkots ar 20 collu diskiem un 37 collu ārējā diametra bezceļu riepām.

“Goliath 6×6” aprīkots ar 715 zirgspēku jaudīgu 6,2 litru V8 kompresormotoru. Šāds masīvais pikaps no vietas līdz 100 km/h paātrinās nieka 4,5 sekundēs, kas ir salīdzināms ar jaunā “Mercedes-AMG G63” dinamiku.

Par papildu samaksu “Hennessey” piedāvā motora jaudu palielināt līdz 819 ZS, kā arī aprīkot spēkratu ar “Brembo” bremžu sistēmu.

Atgādinām, ka šis nav pirmais “Henessey” izstrādātais pikaps ar sešiem riteņiem. Pirms diviem gadiem Teksasā bāzētais uzņēmums prezentēja 600 ZS jaudīgu “Velicopter 6×6”, kas tapis uz “Ford Raptor” bāzes.

 

 

 

 

Publikācija no interneta.

delfi


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: