Publicēja: Auto Galvu Remonts | 30/07/2019

BMW motori būs nākamajos Jaguar Land Rover?

Nesen nodibinātā alianse starp Jaguar Land Rover un BMW turpina paplašināt sadarbības virzienus, iekļaujot tajā ne tikai elektromotorus, bet arī iekšdedzes dzinējus. To mūsu partneru medijam Autocar pavēstīja avoti uzņēmumā, kas ir lietas kursā par nesenām augsta līmeņa sarunām starp abiem autoražotājiem.

BMW M5 dzinējs

Abas kompānijas sākotnēji vienojās sadarboties elektroauto jomā, taču tagad vienojušās arī par plašāku sadarbību, kas ietver benzīna un dīzeļa dzinējus, kā arī hibrīdsistēmas, turklāt – plašam modeļu lokam.

Esot nolemts arī, ka BMW nodrošinās Jaguar Land Rover ar iekšdedzes motoriem – gan četru, gan sešu cilindru, turklāt “gan ar elektriski asistētām hibrīdfunkcijām, gan bez tām”. Šāds solis ļautu Jaguar Land Rover samazināt investīcijas benzīna un dīzeļa motoros, kā arī hibrīdtehnoloģijas, tā vietā novirzot naudu elektroauto attīstībā, sadarbojoties ar BMW.

Savukārt BMW šis darījums ir kā nodrošinājums pašreizējām investīcijām šajā jomā, kas ļauj palielināt apgrozījumu līdztekus bavāriešu autoražotāja paspārnē esošajiem zīmoliem – to vidū Mini un Rolls-Royce.

Publikācija no interneta.

whatcar

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: