Publicēja: Auto Galvu Remonts | 23/08/2019

Kurš BMW M sērijas modelis ir pats labākais?

BMW M sērijas modeļu vidū ir daži no labākajiem sporta auto pasaulē, tāpēc What Car? partnermedija Autocar nolēma noskaidrot – kurš starp tiem ir pats labākais? Šim testam tika izraudzīti E30 M3, E46 M3 CSL, kā arī jaunais M2 Competition.

BMW M 635 CSI

Nav šaubu, ka visi trīs modeļi ir M nodaļas labāko veikumu sarakstā, kaut gan daži labprāt šajā testā redzētu arī E92 M3 GTS un 1M Coupe.

Pirmais izmēģinātais auto ir E30 M3. Tas nav pirmais BMW ar M logo, taču tas ir pats slavenākais, lai arī savulaik tika izgatavoti vien 16 202 eksemplāri. Jaudas avots tam ir četrcilindru atmosfēriskais motors, kura tilpums, atkarībā no izlaiduma gada un reģiona ir no 2,0 līdz 2,5 litriem.

Nākamais – E46 M3 CSL, kura “tirāža” ir vēl mazāka – saražoti vien 1383 eksemplāri. Tas ir par 110 kg vieglāks, nekā standarta E46 M3, turklāt sešcilindru motora jauda ir lielāka, arī tā skaņa ir vēl reibinošāka.

Pēdējais šajā testā – M2 Competition, kas ir viens no pašiem jaunākajiem M modeļiem. Jaudu tam nodrošina S55 sešcilindru motors ar divām turbīnām, tas pats, kāds atrodams iepriekšējās paaudzes M3 un M4 modeļos. Tam ir 405 ZS un 550 Nm liels griezes moments.

Visi trīs ir cienījami auto, kurus savā garāžā labprāt redzētu ne viens vien auto entuziasts. Taču kuru par labāko atzina pasaulē senākā autožurnāla eksperti?

Skaties video:

 

 

Publikācija no interneta.

whatcar


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: