Publicēja: Auto Galvu Remonts | 12/03/2020

Mazāk zirgspēku, mazāks degvielas patēriņš – Suzuki modernizē krosoveru Vitara

Suzuki modernizējis Swift Sport, SX4 S-Cross un Vitara – jaunais motors ar 48V daļējo hibrīdsistēmu ir par 11 zirgspēkiem vājāks, taču kļuvis taupīgāks.

Suzuki Swift Sport

Suzuki modernizējis sportisko mazauto Swift Sport, kā arī kompaktos krosoverus SX4 S-Cross un Vitara. Trijotne tagad būs pieejama ar jaunu 129 Zs 1,4 litru benzīna turbomotoru, kas aizstās līdzšinējo 140 Zs agregātu. Jaunais motors kombinēts ar 48V daļējo hibrīdsistēmu, kas palīdzēs paātrinājuma brīžos, samazinās degvielas patēriņu un kaitīgos CO2 izmešus atkarībā no modeļa par līdz pat 21%.

Ražotājs norādījis, ka Suzuki Vitara un SX4 S-Cross ar priekšējo riteņu piedziņu un jauno motoru uz 100 km patērēs vidēji 4,6 litrus degvielas, kas atbilst CO2 izmešu daudzumam 104 g/km, bet mazauto Swift Sport vajadzēs 4,7 litrus (CO2 – 106 g/km).

Kopā ar jaunajiem motoriem veiti arī citi uzlabojumi, piemēram, abi SUV var lepoties ar jauniem diožu lukturiem, bet sportiskais mazauto iegūst Suzuki Safety Support drošības kompleksu ar joslas uzturētāju, aklā leņķa un noguruma asistentiem, ceļa zīmju atpazinēju un palīgsistēmu, kas brīdinās par šķēršļiem, kas tuvojas no labās un kreisās puses, ja mašīna brauc atpakaļgaitā.

Jaunais Suzuki Vitara Vācijas tirgū maksās vismaz 23 650 eiro. Tas ir par 1200 eiro vairāk nekā līdz šim, taču jāņem vērā uzlabotais aprīkojums. SX4 S-Cross cena – no 24 740 eiro (par 1000 eiro vairāk), bet par Swift Sport prasīs 23 800 eiro (par 2400 eiro vairāk).

Publikācija no interneta.
iauto


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: