Publicēja: Auto Galvu Remonts | 05/06/2020

Modernizētais Toyota Hilux ieguvis jaudīgu 2,8 litru dīzeļmotoru

Kompānija “Toyota” atjaunināto “Hilux” pikapu Eiropas tirgum. Automobilim ir modernizēts dizains, kā arī dzinēju piedāvājumā ir iekļauts jaudīgs 2,8 litru dīzeļdzinējs ar 204 zirgspēkiem.

 

Galvenā atjauninātā “Toyota Hilux” vizuālā atšķirība ir lielāks radiatora dekoratīvais režģis, kā arī citādi priekšējie un aizmugurējie lukturi. Klientu izvēlei tiks piedāvāti jauni virsbūves krāsojuma toņi, kā arī melni 18 collu riteņu diski. Interjerā uzstādīts jauna dizaina mērinstrumentu panelis un uzlabota multimediju sistēma ar astoņu collu ekrānu.

Dzinējs modernizētajā “Hilux” pikapā turpmāk būs iedarbināms ar speciālu pogu. Aprīkojumā vēl pieejami priekšējie un aizmugurējie novietnes (t.s. parkinga) sensori, navigācijas sistēma, JBL audio sistēma ar deviņiem skaļruņiem, kā arī 12 voltu elektroligzda virsbūvē, drošības stieņi u.c.

Tehniskajā ziņā būtiskākais jaunievedums ir 2,8 litru dīzeļmotors, kas attīsta 204 ZS jaudu un 500 ņūtonmetru griezes momentu. Dzinējs tiks sajūgts ar sešpakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. Šādā komplektācijā “Hilux” pikaps no vietas līdz 100 km/h paātrināsies 10 sekundēs (par 2,8 sekundēm ātrāk nekā versijā ar 2,4 litru motoru) un, pēc ražotāja datiem, vidēji patērēs 7,8 litrus dīzeļa uz 100 km.

Modernizētais “Hilux” aprīkots ar jauniem amortizatoriem, balstiekārtas loksnēm un citāda regulējuma stūres sistēmu. Savukārt motora brīvgaitas apgriezieni samazināti no 850 apgr./min uz 680 apgr./min. Pikapa kravnesība ir palielināta līdz vienai tonnai, bet pilnpiedziņas versija ar automātisko pārnesumkārbu turpmāk varēs vilkt līdz 3,5 tonnu piekabi.

Tirdzniecībā Eiropā modernizētais “Toyota Hilux” nonāks oktobrī, bet Baltijas tirgū – decembrī.

 

Publikācija no interneta.

delfi


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: