Publicēja: Auto Galvu Remonts | 10/06/2020

1000 ZS jaudīgs Nissan Navara pikaps ar GT-R balstiekārtu

Japāņu pikaps ticis pie 3,8 litru V6 motora ar turbokompresoru, pilnpiedziņas sistēmas un balstiekārtas struktūras no Nissan sporta auto flagmaņa.

Kompānijas plānos ir saglabāt Navara interjeru pēc iespējas tuvāku tam, kāds tas izskatījās izbraucot no rūpnīcas. Kā redzams bildēs, tā saukto Navara-R būs viegli atšķirt no standarta versijas, pateicoties būtiski pazeminātam klīrensam, aerodinamiskiem virsbūves elementiem, motorsporta vieglmetāla diskiem un pamatīgam aizmugures spoilerim.

Neraugoties uz iespaidīgo ārieni un jaudīgo dzinēju, ar Navara-R vēl joprojām drīkstēs legāli piedalīties ceļu satiksmē. Kompānija cer, ka projektu izdosies pabeigt līdz šī gada beigām.

SB Motorsport vadītājs Stefans Biagioni apgalvo, ka šis projekts kompānijas plānos bijis jau ilgu laiku. Līdz ar vīrusa izraisīto situāciju, visa veida sacensību rīkošana šobrīd ir apturēta, tāpēc šis bija īstais brīdis, lai realizētu šo ideju.

SB Motorsport ik gadu piedalās apmēram 30 starptautiskajos autosporta pasākumos, veicot arī klientu piegādāto automašīnu uzlabošanu. Viena no pazīstamākajām kompānijas būvētajām automašīnām ir GT-R drifta auto, ieņemot būtisku lomu uz Apvienotās Karalistes drifta skatuves. Tāpat auto ir startējis Gudvudas Ātruma festivālā un kļuvis var zvaigzni vairākos populāros interneta video.

Pats zīmola boss Biagioni ir Eiropas drifta čempions un bija pirmais angļu braucējs, kurš piedalījies Japānas D1 drifta sērijās.

Publikācija no interneta.

whatcar

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: