Publicēja: Auto Galvu Remonts | 18/06/2020

Jaunajā Porsche Cayenne GTS atgriežas V8 motors

Ar “Cayenne GTS” un “Cayenne GTS Coupé” “Porsche” papildina savu SUV klāstu ar divām jaunām modifikācijām, kuru izstrādē par mērķi izvirzīta sportiska veiktspēja. Kā jau “GTS” modeļos ierasts, īpaši liela nozīme ir spēka piedziņai: 3,6 litru V6 divturbīnu motora vietā zem “Cayenne GTS” motora pārsega atkal pukst V8 sirds.

Porsche Cayenne GTS V8

Četru litru divturbīnu motors ar 460 ZS jaudu un 620 Nm griezes momentu piedāvā ievērojami labāku veiktspēju visās disciplīnās. Abi “GTS” modeļi sprintu no 0 līdz 100 km/h veic 4,5 sekundēs ar “Sport Chrono” pakotni, un to maksimālais ātrums sasniedz 270 km/h. Jaunos “GTS” raksturo arī pazemināta, uz veiktspēju orientēta šasija, unikāls dizains un uzlabots aprīkojums.

Ar “Porsche” izstrādāto četru litru V8 divturbīnu motoru no “Cayenne” populārākā modeļa jaunais “Cayenne GTS” tagad nodrošina par 20 ZS un 20 Nm vairāk nekā tā priekšgājējs. Tādējādi ir ievērojami uzlabota veiktspēja, kas attiecas arī uz jauno “Cayenne GTS Coupé”: modelis standarta aprīkojumā sprintu no 0 līdz 100 km/h tagad veic par 0,6 sekundēm ātrāk nekā iepriekš ar “Sport Chrono” pakotni. Maksimālais ātrums ir palielināts par 8 km/h.

Tajā pašā laikā liela uzmanība ir pievērsta efektivitātei. Cita starpā tas ir panākts ar optimāli saskaņoto “Tiptronic S” astoņpakāpju automātisko pārnesumkārbu, adaptīvo cilindru vadību, tiešo benzīna iesmidzināšanu ar centrālo iesmidzinātāja pozīciju un inteliģenti izstrādātu siltuma režīma vadības sistēmu. Saskaņā ar NEDC kombinēto ciklu sportiskāko “Cayenne” modeļu degvielas patēriņš ir no 11,2 līdz 11,4 l/100 km.

“Porsche Cayenne GTS” cena Vācijā ir no 114 tūkstošiem eiro.

Publikācija no interneta.
delfi


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: