Publicēja: Auto Galvu Remonts | 31/08/2020

G klase iegūst ekstremālo versiju ar 940 zirgspēkiem

Vieni to sauc par “bobiku”, citi par “geļiku”, bet nenoliedzams ir fakts, ka Mercedes-Benz G klase, spītējot cienījamajam vecumam, aizvien ir iekārojams modelis ar labām ilgmūžības perspektīvām.

Nekas nav tik labs, lai nevarētu tikt uzlabots. Ar šādu saukli vācu tūninga uzņēmums Posaidon ķēries pie jaunākās paaudzes Mercedes-Benz G 63 AMG pilnveidošanas, un rezultāts ir apvidnieks, kura dinamika pielīdzināma moderniem superauto.

AMG modelim uzstādītais 4 litru V8 turbodzinējs standartā attīsta 585 zirgspēkus, taču Posaidon garāžās iegūst vēl vismaz 355, un rezultātā kantainais auto nu jau attīsta 940 ZS.

Pārmaiņas, kas notikušas, pateicoties jauniem turbokompresoriem, metanola iesmidzināšanas sistēmai, jaunai ieplūdes un dzesēšanas sistēmai, kā arī pārprogrammētam vadības blokam, uzlabo paātrinājumu par aptuveni sekundi.

Tas nozīmē, ka gandrīz 1000 zirgspēkus spēcīgais G 63 AMG spēj 100 km/h sasniegt 3,6 sekundēs un sprintā varētu sacensties ar tādiem auto kā Ferrari Enzo vai Porsche 911 Carrera S.

Robustā Mercedes-Benz apvidnieka eksterjerā izmaiņas tikmēr ir diezgan pieticīgas. Tas ieguvis vien citu motora pārsegu ar diviem gaisa savācējiem, papildu apgaismojuma bloku, spoileri uz jumta malas, kā arī jaunas izplūdes sistēmas caurules un keramisko bremžu sistēmu.

Publikācija no interneta.
tvnet


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorijas

%d bloggers like this: