3. Jautājumi un atbildes

Responses

 1. Ford galaxy 1.9tdi ceļas tempretūra pāri 90 ūdens sūknis vesels termostats arī. Pečka reizēm silda un reizēm nē bieži pazūd antifrīz. Kas par vainu varētu būt?

 2. intresēteu cik maksa volvo v50 2005 1.6d motora galva jo ir mikroplaisas un antifreezs zūd ļoti ātri un sakusi rādīt engine reduced power

  • Te prātīgāk ir meklēt pašam.
   Varbūt vari mēģināt sakontaktēties ar VRV Motors Tīrainē.

 3. Volvo 2001 2.5tdi pēc galvas maiņas. Auto pielec uz 2-3sek un noslāpst. Kas par vainu varētu būt?

 4. Volvo v50 1,8 2005 gada zūd ella ar tonam kas varētu būt vaines?

 5. Sveiki,man lieta tada pa izputeju sak iet balti dumi un pazust antifriz un pecka visu laiku pus auksto. masina passat b5 1.9tdi PD.
  Vai varetu but pie vainas galvas blive? un kadas ir izmaksas?

  • Bez konkrētas defektācijas izmaksas var tikai minēt.
   Galvas pārbaude 20€.

 6. Audi a4 ,2006 g ,2.0tdi
  Pēc eļļas maiņas konstatēju ka antifrīzā ir eļļa,forumā noskaidroju ,ka pie vainas ir galvas blīve, cik varētu izmaksāt remonts?

 7. Labdien!
  Vēlējos lūgt padomu. Volvo v40 dīzelis 2003.gads. Nomainīts degvielas sūknis un visas farsunkas,bet grūti pielaist tāda sajūta ka nepietiek spiediena. Kamēr griež jāpumpē un ta pielaiž,bet pēc 20 min sāk raustīties apgriezieni un slāpst nost… un atkal nevar pielaist…kompis neko neuzrāda…

  • Labdien! Ieteiktu aizvest uz kādu prātīgu servisu vai pie vārdotāja.

   • Paldies liels par atbildi. Bijām citā servisā bet meistari tik kasa galvu jo nesaprot kas nav tā…

    • Tad, varbūt, vērts patērēt laiku un nervus servisā, kur mainījāt sūkni un pārējo? Lai izdara darbu līdz galam!

 8. Sveiki.
  Audi a3 2002 1.8: Kas varētu būt pa vainu. Mēsnesi atpakaļ Motora eļļas vāciņš ar baltiem izdalījumiem nolipis, panelī dega un joprojām deg motora sensora ikoniņa. Tagad jau +chech engine iedegegās, ir eļļas noplūde pie vārstu vāka, eļļas filtra .

 9. Sveiki, cik izmaksā toyota avensis 2.2 2005 galvas blīves maiņa, galvas un bloku slīpēšana?

 10. Ka pievilkt kvadrim ķèdi???

 11. Labdien. Cik varētu izmaksāt Nissan qashqai 1,6 dīzelis 2012. gada galvas blīves remonts /maiņa?

 12. Audi a4 2.5 d 120 kw . Tatad iznacu no veikala darbinu mašinu pielec. Motors burbuļo raustas. Dumi griežaa pelek zili. Un smird pec eļļas. Kas tas varetu but. ?

  • Jāved uz servisu, lai precīzi saka, nav ko izteikt minējumus. Lai sāk ar kompresiju u.t.t.

 13. Labdien ! Iegādājos auto Hyundai IX 35 automats DD 2016. gada Nobraucot kādus 8000 km saki just ka motors vibrē. Braucot to nejut bet gan ka stav uz vietas. Ne visu laiku bet ik pa bridim. Pieslēdzām pie datora neko neuzrad. Kas pa vainu varētu būt ?

 14. Labdien ! Iegādājos auto Hyundai IX 35 automats DD 2016. gada Nobraucot kādus 8000 km saki just ka motors vibrē. Braucot to nejut bet gan ka stav uz vietas. Ne visu laiku bet ik pa bridim. Pieslēdzām pie datora neko neuzrad. Kas pa vainu varētu būt ?

 15. Interesē cena Opel z22se galvas pilna atjaunošana ar jauniem vārstiem un rēķinot ka jāmaina visas 8 izpludes vārstu sēžas, un vai jūs piedavajat dažāda materiāla vārstus? P.s. dzinējs darbojas uz gāzi. Paldies

 16. Kādas orientējošās cenas Subaru 2000g 2,5 SOHC galvas remontam? 8 vārsti galvai. Interesē tikai darbs bez detaļām:
  1. Defektācija – no divām izvēlēties labāko kuru restaurēt.
  2. Nomazgāt ultraskaņā.
  3. Noslīpēt plakni.
  4. Ja vajadzēs – vārstu sēžām leņķus atjaunot.
  5. Ja vajadzēs – vadīklu maiņa.
  6. Izjaukt- salikt vārstu atsperes.

  • Galvām jābūt jau tīrām.
   Izmaksas:
   60€ gabalā, tātad, kopā 120€

   • Paldies par ātru atbildi.
    Nepamanīju, ka nepiedāvājat mazgāšanu.
    Minimālais plāns bija nomazgāt un plakni noslīpēt, jo vienam galvu komplektam vārstu sēžas izskatās OK.

 17. Sveiki! Interesētu diagnostika VW Bora 2.3 v5 motoram. Cik varētu maksāt?

 18. Sveiki!kur meklēt problēmu Ford Mondeo 2003 g. 2.0 td 66kw.braucot mierīgi,kaut kas notika.sāka sist pa kompensatoriem,un reizē arī jauda pazuda.motora apgriezieni tik līdz trīs ar pus štukām aiziet.kas par problēmu varētu būt?

 19. Labdien,man 4golfa trešā turbine tek ella kaut jābūt sausam,viss it kā samainits, galvas blives samainija vai varētu būt vaina svecēs?jo neganti dumo,vai arī motors parkarsets?lūdzu padomu jo neesmu čalis.rakstiet uz manu e pastu personīgi.cik tas maksātu

 20. sveicinati gribetu pajautat man tada problema nissan patrol 2.8 motora galvai forkameras kustas un var tas iznemt ar roku vai tas ir normali un vai var to noverst ?paldies

  • Sveiki!
   Tas nav normāli.
   Mēdz būt remonta forkameras.
   To novērst var, bet ne pie mums.

 21. Labdien, Audi a4 2006 gada 2.0 tdi .Parādijās spiediens dzesēšanas sistēmā un pa antifriza tvertnes gaisa izvadi pazud antifrizs,tas bija pirms DPF filtra izgriezšanas, tagad vel parādās diezgan pabalti dumi no rita iedarbinot mašinu, smaka pēc ceptām pankukām. Sakiet vai tas varētu but saistits ar antifriza noplūdi motorā, uz šupa nav nekādu pazimju ka butu kautkas ar antifrizi. Sakiet ludzu vai var kautkā noteikt vai ir vaina galvā vai galvas blīvē? Un cik tas maksātu? Uz dullo jaukt motoru ari negribētos.

 22. Sveicināti ,1 cik izmaksā galvas slīpēšana 2.0 16v VW ?

 23. Pēc zobsiksnas maiņas pazūd 5tais un 6tais robs. Audi A6 2.5 dīzelis. 99 gada. Kāds varētu būt iemesls tam?

  • Labrīt!
   Saistība starp zobsiksnas maiņu un kārbas darbību nav iespējama.

 24. Cik litri ir pilna baka vw passat b5 1.9 tdi 2003 gadam

 25. Sveiki,
  Iegādājos opel fronteru 2,3TD, beigās izrādījās beigta galvas blīve 😦 iedevu noslīpet, noņēma skaidu. Liekot kopā konstatēju ka vārsti ķer virzuļu galvas 😦 blīve jau stāv 1,6mm (pēc kataloga max) ko darīt? ierosinājumi? idejas?

 26. Sveicināti. Lieta tāda ka s124 mersim 3.0L turbo dīzelim bija neliela plaisa radioatorā, kā rezultātā iztecēja tosols, tika ieliets ūdens(līdz sataisa radiatoru), radiatoru salaboja, bet tagad visu laiku lēkā temperatūra, ir brīži kad salonā pūš siltu gaisu un vienā brīdī sāk pūst aukstu gaisu. Pa izplešanās trauku visu laiku spiež ārā dzesēšanas šķidrumu(rūcošam motoram), kad noslāpē tā sākumā izspiež nedaudz dzesēšanas šķidrumu pa izplešanās trauku un uzreiz visu sasūc kaut kur motorā iekšā, tā ka izplešanās trauks paliek tukšs. Pēc tā ko esmu lasījis varētu būt jebkas – plaisa galvā, izpūsta blīve, tersmostats utt. Tapēc nolēmu painteresēties ko saka šeit.

  • Labvakar!

   Varētu būt divi varianti, ka pie vainas ir galvas blīve, vai arī plaisa galvā.

 27. Labdien.
  Opel zafira 1,7cdti kvēlseces ielūzuša cik izmaksātu remonts

 28. Mazda MPV 2.0 d dzen eļļu viena cilindra, tā ka eļļa nāk ārā pa kartera ventilāciju un mašīnai uzsilstot sākas arī motora jonosana, varētu būt ka galvai vainas!

 29. Vw passat b6 2.0 tdi 125kw ..kur restaure galvas..ja restaure…izdilusas vietas kur nāk sprauslas. Kur restaurē un cik izmaksā ?

  • Labvakar!
   Melošu, kad precīzi zinu, kur restaurē šāda veida auto galvu defektu. Esmu dzirdējis, ka tas iespējams kaut kur Rīgā.

 30. Labdien.Volvo v40 1,9dizelis 70kv 2000gada.Bij partrukusi zobsiksna.Nomainija iepludes un izpludes varstus,dzinejs darbojas apgriezienus tur.Saka dumot,car vacinu kur pielej ellu ir lieli ellas slakstesana.Es veletos nomainit visus varstus,blivslegus,kompensatorus,un bronzas ieliknus.Vardu sakot galva visu jaunu lai varetu ilgi braukt.Gakvu slipet nevajag.Cik tas viss maksa.Vai kada garantija dodas

  • Labvakar!
   Vārstu atstarpes atregulētas?

   Labāk rīt uzzvani – 29285121, mēģināsim saprast, kas pie vainas.

 31. Labdien! Problēmas ar dīzeļa palaišanu. Meistars meklēja vainu sakot no bākas beidzot ar sprauslu restaurāciju, tikai beigās konstatēja ka visos 4 nav kompresijas. Iesaka motora maiņu. Tagad saslēgts lai uzsilst sveces un tad pielec, arī no striņa pielec uzreiz. Nezinu tikai vai gredzeni vai varsti pie vainas. Vai pie jums var veikt kompresijas parbaudi un noteikt iemeslu. Vai galvas pilns remonts un nepieciešamo detaļu nomaiņa varetu atrisinat problemu? Cik tas kopa varetu maksat. 103 kW 2.0 dizelis BKD. 

  • Neko uz auto nebaudām, darbojamies tikai ar auto galvām.
   Auto galvas remonts – 60€ + nepieciešamās detaļas.

 32. labdien. op mer 1,7cdi klaudz viens cilindrs

  • Tuk tuk tuk vai Tuktuktuk? 😀

  • Labdien!
   Neizteikšu minējumus.
   Aizdzen uz prātīgu servisu.

 33. Sveiki! VOLVO V70 2001 gads, 2,4T benzīns. Pazūd antifrīzs, baltu dūmu nav, eļļa tīra. Pirmajā cilindrā svece apaugusi ar melniem izdedžiem, kā arī nepietiekama kompresija. Kada varētu būt vaina?

 34. Sveiki…man ir vw passat b3 1988-1992 gads. Man ir tāda problēma ka caur dzeses šķidruma bačoku(tvertni) dzen ārā eļļu. Kāda varētu būt problēma

 35. Sveiki…man ir vw passat b3 1988-1992 gads. Man ir tāda problēma ka caur dzeses šķidruma bačoku(tvertni) dzen ārā eļļu. Kāda varētu būt problēma

 36. Jāmaina galvas blive volvo s80 2.8 t6 2001 gada cik tas var maksāt ?

 37. Labdien! Interese cik izmaksā galvas blīves nomaiņa Toyota corolla verso 2.2d4d 2008 gads.

 38. Sveiki.
  Nelielas aizdomas, ka manam Audi A4 b5 2.6 benzīna motoram ir bojāta galvas blīve, īpaši tosolu neēd, bet zem eļļas vāciņa apakšā ir nelielas baltas putas, tā tad dzesēšanas šķidrums ir ticis pie eļļas, un kad iedarbina auto, nāk stabili balti dūmi no izputēja, kopā ar ūdeni. Vai manas aizdomas ir pareizas, un cik varētu izmaksāt problēmas atrisināšana? Paldies jau iepriekš.

  • Aizmirsu piebilst, Audi ir 1996 gada, ar 350000km nobraukumu.

   • Pie tik sirsnīga nobraukuma viss ir iespējams.
    Galvas remonts prognozējams 45€/gb.

 39. Labdien! Cik izmaksās volvo s80, 2008.g. galvas remonts?

 40. jautajums. Opel Zafira 2006 g 1.6 club . zud ella, motors neleke, vizmaz neredzu, un nav dumu ne iedarbinot ne braucot. ela zud tikai braucot lielus gabalus, ja brauka radiusa 30 km tad ela turas limeni, ja brauc talak uz 100 km tad sak pazust. kas tas varetu but

 41. Sveiki!
  Man ir 1995 bmw m52b28 galva. Gribu uzzinat cik maksas galvas parbaude, slipesana un atjaunot varsta vadiklas.

 42. Cik ir max pieļaujamā galvas slīpēšana Volvo D5 120kw.?
  Un kāda blīve jāliek pēc galvas slīpēšanas?
  Iepriekš Jums paldies, gaidīšu atbildi.

 43. Labdien!

  Jautājums: Vai ir iespējams salauzt vienu vārstu dēļ nepareiza biezuma galvas blīves?

  • Sveiks!
   Kas pa auto un dzinēju?

   • Audi A4 2,5 Tdi, V6, 2000.gads.

    • Tika slīpētas abas galvas, abām galvām šobrīd 3.blīve. Vienai galvai viss ok, bet otrai ir nolūzis un pa iekšu daudzījies viens vārsts, kā rezultātā virzulis arī ir bojāts.

     • Teorētiski salauzt vienu vārstu ir grūti. Būtu jāliecas visiem. Parasti uzliekot galvu motoru izgriež ar roku, vai neķeras vārsti.
      Praktiski, vispirms būtu jālūzt divplecu svirai. Protams, 100% par blīvi nevaru atbildēt, lai uzzinātu, kas nogājis greizi tad jābrauc pie “Tukuma gaišreģes” 😉

 44. Labdien, mani interesē Volvo 2005 gada D5 120kw kompensātoru ligzdu atjaunošana. Vai veicat tādudarbu, un cid tas izmakās.

 45. Sweiki! Es veletos uzināt par cik var pārdot galvas blīvi?

 46. Labdien. Cik izmaksātu Audi 80 1.6 dīzeļa sprauslu vītnes atjaunošana? Ir nolauzti gabali no pašas galvas, nepieciešama metināšana.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: